Guz w piersi zniknął!

Nowy Testament, a w szczególności Ewangelie i Dzieje Apostolskie, opowiadają wiele niezwykłych historii, w których zwykli, prości ludzie, doświadczają cudu uzdrowienia. Dotknięcie szaty, wyznanie wiary, gorliwa ufność, ostatnia nadzieja, pragnienie wolności, przebaczenie grzechów, słowa pełne mocy, błaganie o pomoc, słabość, modlitwa, łaska, cud zmartwychwstania i wiele innych czynników oraz sposobów, których Bóg używał w tamtych czasach. Ale czy działał tylko wtedy? Czy wielki Stwórca świata ograniczyłby sam siebie? Wierzymy, że wcale tak nie jest i widzimy Boże działanie również dzisiaj.

Około trzy lata temu na zwykłej kontroli ginekologicznej zdiagnozowali u mnie guza w piersi. Po tej informacji doznałam szoku, ale jeszcze podczas tamtej wizyty powiedziałam lekarce, że wierzę w to, że dzięki Bogu ten guz zniknie i że będę się oto modlić. Lekarka popatrzyła na mnie ze zdziwieniem, uznała to za niemożliwe i zaleciła biopsję.Gdy wróciłam do domu przyszedł lęk i obawy, co się ze mną stanie. Przecież nie mogło być tak, że po prostu szybko umrę, że nie po to się nawróciłam, żeby umrzeć, nie wypełniwszy Jego planu. Planu, który dla mnie przygotował. Dlatego postanowiłam, że nie poddam się bez walki. Zaczęłam się modlić. Prosiłam także o modlitwę moją rodzinę i grupę domową. Chodziłam, co niedzielę do teamu modlitewnego i poprosiłam o modlitwę pastora i liderów Kościoła, aby się o mnie pomodlili zgodnie ze Słowem Bożym: "Jeśli ktoś choruje, niech wezwie starszych kościoła, aby się za niego modlili, namaszczając go olejem w imieniu Pana. Ich modlitwa, wypowiedziana z wiarą uleczy chorego i Pan przywróci mu zdrowie. A jeśli chory zgrzeszył, Bóg mu przebaczy" (Jakuba 5:14-15, przekład Słowo Życia).


Modliłam się, nie raz plącząc i błagając o ratunek naszego kochanego Tatusia. Wyznawałam wiele cytatów, tu kilka z nich: "O nic się nie martwcie, ale ze wszystkimi sprawami zwracajcie się do Boga. Proście Go o pomoc, ale i dziękujcie Mu. A Jego pokój, przekraczający najśmielsze ludzkie wyobrażenia, opanuje wasze serca i umysły. Wszystko to jest możliwe dzięki Chrystusowi" (Filipian 4:6-7, przekład Słowo Życia), "Niech wasze serca nie drżą ze strachu. Wierzcie Bogu - i Mi (Jezusowi) wierzcie! (Ewangelia Jana 14:1, przekład Słowo Życia), "Ja wprawdzie jestem ubogi i biedny, ale Pan myśli o mnie. Ty jesteś pomocą moją i wybawieniem moim. Boże mój, nie zwlekaj" (Psalm 40:18, wydanie Brytyjskie), "Bóg wysłuchuje naszych modlitw, jeśli prosimy Go o rzeczy zgodne z Jego wolą. Możemy być tego pewni. A skoro wiemy, że odpowiada na nasze prośby, możemy mieć pewność, że już teraz wysłuchał naszych modlitw" (1 Jana 5:14-15, przekład Słowo Życia).


"Powierzcie Mu wszystkie wasze problemy, bo On troszczy się o was" (1 Piotra 5:7, przekład Słowo Życia).

Uzdrowienie nastąpiło po kilku miesiącach podczas nabożeństwa, gdy sama się modliłam. Zobaczyłam krótki obraz, wizję, że guz znikł i wtedy poczułam, że jestem zdrowa. Od razu sprawdziłam to u lekarza, a zdjęcia USG są dowodem tego Bożego działania. W czasie tamtej wizyty lekarka zaniemówiła, jak zobaczyła, że guz zniknął. Wtedy miałam też okazję powiedzieć jej, że takie rzeczy robi tylko Bóg z miłości do nas. Dziękuję Bogu, mojemu mężowi, który zawsze wieczorami się modlił i osobom, które walczyły o mnie i nie pozwalały mi się poddać.

"(...) walcz o swoje zdrowie i o inne dziedziny życia, bo On ma moc i chce to dla Ciebie zrobić".

Jeszcze jedno, drogi czytelniku, chcę Ci powiedzieć. Bóg Cię kocha, uzdrawia, zawsze jest z Tobą, nigdy Cię nie opuści i nie zrezygnuje z Ciebie. Dlatego walcz o swoje zdrowie i o inne dziedziny życia, bo On ma moc i chce to dla Ciebie zrobić, w końcu jak mówi Biblia: jesteś Jego ukochanym dzieckiem .

Pozdrawiam i błogosławię Was, Justyna B.ZAINSPIRUJ SIĘ

Blog

Inspirujące świadectwa, artykuły, pytania i odpowiedzi. 
Zajrzyj i zaczerpnij czegoś dla siebie!

Centrum Chrześcijańskie Winnica

2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
ul. Sosnowa 7, 44-203 Rybnik
tel. 509 825 001