Wrzesień 2019 z Centrum Chrześcijańskim Winnica

Minęło trochę czasu od emocjonującego i pełnego doświadczeń września. Przypomnijmy sobie kilka z tych cennych chwil, cofnijmy się w czasie i na nowo jeszcze raz przeżyjmy to wszystko.


14ste urodziny Kościoła

Wrzesień zaczął się od 14stych urodzin Winnicy. Wspominaliśmy minione lata i dziękowaliśmy Bogu za łaskę, którą okazał. 14 lat temu 14 przyjaciół postanowiło zrobić coś odważnego i przełomowego w swoim życiu, dzięki czemu możemy dzisiaj widzieć owoce tych działań.Moc Krzyża

Kilka dni później dwie edycje „Mocy Krzyża”, w tym jedna dla młodzieży. Nancy McCready po raz kolejny odkrywała przed nami początkowy plan Boga, grzeszną ludzką naturę, jak i tę nową, którą otrzymaliśmy, uznając Jezusa Królem w naszym życiu. Przypomniała, że jesteśmy upragnionymi synami i córkami Boga, a także dawała praktyczne wskazówki, jak rozprawić się ze swoją cielesnością. Ale tym razem nie zdradzę więcej szczegółów. Każdy powinien przeżyć osobiście uwolnienie Mocy Krzyża. Mam nadzieję, że choć trochę zachęciłam Was, by spróbować.

Przywództwo w ogniu | Konferencja dla pastorów i liderów

Konferencja „Przywództwo w ogniu” prowadzona przez wieloletnie doświadczenie (pastora KZ OAZA w Jastrzębiu Zdroju Leszka Mochę), pasję i szaleństwo w działaniu dla Boga (ewangelistę Jakuba Kamińskiego), balans pomiędzy jednym i drugim (pastora Centrum Chrześcijańskiego Winnica w Rybniku Wojciecha Walaszczyka), a także przez przykład, że cuda naprawdę istnieją (pastora Richarda Williama z Singapuru). Konferencja trwała dwa dni i przyjechało na nią około 300 osób, pastorzy i liderzy Kościołów z całej Polski. Nikt nie mógł wyjść stamtąd taki sam. Myślę, że każdy doświadczył prawdziwego odświeżenia w swojej służbie.

Jeśli jesteś ciekaw, co się działo na „Przywództwie w ogniu” , kliknij TUTAJ!
Wylej Swego Ducha | Ogólnopolskie wydarzenie

Tydzień później, Konferencja „Wylej Swego Ducha”. Dwa dni w Warszawie przyniosły nam prawie 17h uwielbienia i modlitwy. Chcesz zapytać: „ale takie rzeczy są możliwe w Polsce?”. Wydaje mi się, że nie jesteśmy jeszcze świadomi, ile wielkich rzeczy Bóg chce uczynić w naszym kraju. Nie wiem, jak opisać ten czas. Zdecydowanie brakuje mi na to słów. Ale może słowa innych oddadzą choć w minimalnym stopniu doświadczenia tamtego weekendu:

źródło: Nations On Fire

„Była niesamowita Boża obecność, po prostu OGIEŃ” Ania H. „Boża obecność była bardzo odczuwalna. Wróciłam do domu odmieniona” Renata B. „Jestem przemieniona! Jestem głodna! Wzięłam wszystko co Duch Święty miał tam dla mnie. Chcę więcej! Jedziemy busem w dziewiątkę i nadal wielbimy” Ania J. „Niesamowity czas Bożej obecności, nadziei i konkretnego Bożego działania w naszym kraju”. Michał F. „To było wołanie serca” Jakub D. „Niedający się wyrazić słowami czas Bożego dotyku” Agnieszka M. „Jest przełom w moim życiu. Bóg jest cudowny!” Michał B.

A to tylko kilka słów z tysiąca przeżyć wylania Bożego Ducha.


W końcu nadszedł październik i dwa niedzielne nabożeństwa... Winnica w czasie zmian i rozwoju. Czym jeszcze Bóg zaskoczy nas w tym sezonie?


ZAINSPIRUJ SIĘ

Blog

Inspirujące świadectwa, artykuły, pytania i odpowiedzi. 
Zajrzyj i zaczerpnij czegoś dla siebie!

winnica czarne.png

Centrum Chrześcijańskie Winnica

2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Sosnowa 7, 44-203 Rybnik
tel. 509 825 001
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram