MŁODZIEŻ

Reformacja 29

Reformacja 29 to grupa młodych ludzi w wieku od trzynastu do dwudziestu lat, którzy razem postanowili kontynuować dzieje apostołów, tworząc kolejny, nowy 29 rozdział. Mają różne charaktery, pomysły i różne historie, ale odnaleźli wspólny cel. Chcą zmieniać otaczającą ich rzeczywistość, rozniecając Bożą miłość i nieść młodemu pokoleniu nadzieję.

REFORMACJA 29

Młode pokolenie

RE29 to młodzi ludzie, którzy pewnego dnia podjęli ważną decyzję powierzenia swojego życia Bogu, dzięki czemu teraz mogą wieść życie pełne wolności i Bożych obietnic dla nich. Tryskają mnóstwem energii, nie lubią się nudzić, przez co prócz piątkowych spotkań, widzą się również poza nimi. 

Troszczą się o siebie nawzajem i uczą się sobie wybaczać. Razem przeżywają wzloty i upadki, będąc zawsze zgraną, ale i otwartą na nowe osoby grupą przyjaciół. 

RE29 nigdy nie stoi w miejscu, jest zawsze w ruchu: ze szczerym uwielbieniem, inspirującym Słowem, uśmiechem, czasem łzami, ale zawsze razem. 
Wierzą, że wykorzystując swój potencjał, mogą stworzyć jeszcze więcej dobrych rzeczy dla siebie i swoich rówieśników, by każdy mógł zrozumieć, że te dobre rzeczy pochodzą wyłącznie od dobrego Boga.

Dołącz do RE29

Odwiedź naszego Instagrama, zerknij na funpage'a, a przede wszystkim wpadnij na nasze spotkanie. Czekamy na Ciebie w każdy piątek o 18:00! 

INSPIRACJA

"Jak każdy młody człowiek pragniemy doznań - chcemy cieszyć się życiem, szaleć, kochać, być kochanym.. Gdyby chrześcijaństwo było jedynie nudnym dodatkiem do naszego życia, to pewnie zamiast spotykać się w piątek na uwielbieniu Boga, wolelibyśmy spędzić ten czas zupełnie gdzie indziej. Wiemy jednak, że w tym wszystkim jest coś więcej!

Spotykamy sie razem, bo poznaliśmy prawdę i wiemy, że najbardziej szaloną rzeczą, jaką możemy w życiu robić, to razem iść za Jezusem! Jako Reformacja 29 chcemy, aby nasze życie pisało kolejny rozdział dziejów apostolskich - nie chcemy, by był to jedynie,  slogan, który nas opisuje. Dążymy do tego, by był to nasz styl życia.

Zostaliśmy obdarowani Jego miłością. Tym pragniemy zarażać siebie nawzajem oraz innych dookoła nas."

Liderzy

Poligon Konferencja

Poligon Konferencja powstał z myślą o młodych wiekiem i młodych duchem ludziach, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi. O ludziach, którzy szukają odpowiedzi na odwieczne pytanie: „Czy w życiu jest coś więcej?”.

ul. Sosnowa 7, 44-203 Rybnik
tel. 509 825 001
winnica czarne.png

Centrum Chrześcijańskie Winnica 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona