DSC_0098.jpg

Reformacja 29

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona

REFORMACJA 29

Młode

Pokolenie

RE29 to młodzi ludzie, którzy pewnego dnia podjęli ważną decyzję powierzenia swojego życia Bogu, dzięki czemu teraz mogą wieść życie pełne wolności i Bożych obietnic dla nich. Tryskają mnóstwem energii, nie lubią się nudzić, przez co prócz piątkowych spotkań, widzą się również poza nimi. 

Troszczą się o siebie nawzajem i uczą się sobie wybaczać. Razem przeżywają wzloty i upadki, będąc zawsze zgraną, ale i otwartą na nowe osoby grupą przyjaciół. 

RE29 nigdy nie stoi w miejscu, jest zawsze w ruchu: ze szczerym uwielbieniem, inspirującym Słowem, uśmiechem, czasem łzami, ale zawsze razem. 
Wierzą, że wykorzystując swój potencjał, mogą stworzyć jeszcze więcej dobrych rzeczy dla siebie i swoich rówieśników, by każdy mógł zrozumieć, że te dobre rzeczy pochodzą wyłącznie od dobrego Boga.

1/4
71867499_949554602068276_919717967701632

Zapisz

datę

Konferencje oraz wszelkiego rodzaju inne wydarzenia są niesamowitym czasem dla każdego. Nie trać okazji i zapisz datę w swoim kalendarzu!

LIDERZY

Sylwek i Justyna Błaszczyk

Istotą chwały jest okazywanie wdzięczności Bogu, podczas gdy uwielbianie wyraża naszą miłość do Niego.

Uwielbianie jest podążaniem w Bożym kierunku, by dać Bogu wszystko, co możemy z siebie dać. Im bardziej zbliżamy się do Boga, tym bardziej wypełnia nas cześć dla Niego i uniżamy się w Jego obecności i potężnej świętości, oglądając Go w całym Jego pięknie, podziwiając Jego chwałę. Będziemy tak bardzo skoncentrowani na Nim, że zapomnimy o ludziach wokół nas, naszych problemach i potrzebach.
Z pewnością wtedy będziemy już w miejscu najświętszym. Zakosztowaliśmy trochę Bożej świętości i odtąd w sposób naturalny i na zawsze pragniemy być z Bogiem. Jeśli choć raz zostałeś dotknięty przez Boga w uwielbianiu, nigdy nie będziesz zaspokojony przez cokolwiek o niższej wartości niż prawdziwe i pełne uwielbianie. Największą potrzebą i tęsknotą twojego serca staje się Boża obecność,
a uwielbianie jest kluczem do tego , by weszła ona do naszego życia, kościołów
i narodu...