WINNICA2609-25.jpg

Uwielbienie

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona

UWIELBIENIE

Boża
obecność

Uwielbienie to między innymi podziwianie naszego Boga i powierzanie Mu siebie. Kiedy wielbimy Boga i wywyższamy Go, wszystko inne przestaje się liczyć, a prawdziwe uwielbienie zawsze wynosi nas ponad wszystko inne. W Bożej obecności nasze życie nabiera nowego znaczenia i celu, a oddawanie Mu chwały przynosi odświeżenie i wzmocnienie.

Zespół uwielbienia składa się z ludzi, których przede wszystkim łączy wielkie pragnienie oddawania chwały Bogu. Ci pełni pasji ludzie od wielu lat służą w Centrum Chrześcijańskim Winnica. Z pewnością odkryjesz z nimi Bożą obecność na nowo.

1/5
DSC01353_edited_edited.jpg

Zapisz
datę

Konferencje oraz wszelkiego rodzaju inne wydarzenia są niesamowitym czasem dla każdego. Nie trać okazji i zapisz datę w swoim kalendarzu!

LIDERZY

Jacek i Beata Sadowscy

Istotą chwały jest okazywanie wdzięczności Bogu, podczas gdy uwielbianie wyraża naszą miłość do Niego.

Uwielbianie jest podążaniem w Bożym kierunku, by dać Bogu wszystko, co możemy z siebie dać. Im bardziej zbliżamy się do Boga, tym bardziej wypełnia nas cześć dla Niego i uniżamy się w Jego obecności i potężnej świętości, oglądając Go w całym Jego pięknie, podziwiając Jego chwałę. Będziemy tak bardzo skoncentrowani na Nim, że zapomnimy o ludziach wokół nas, naszych problemach i potrzebach.
Z pewnością wtedy będziemy już w miejscu najświętszym. Zakosztowaliśmy trochę Bożej świętości i odtąd w sposób naturalny i na zawsze pragniemy być z Bogiem. Jeśli choć raz zostałeś dotknięty przez Boga w uwielbianiu, nigdy nie będziesz zaspokojony przez cokolwiek o niższej wartości niż prawdziwe i pełne uwielbianie. Największą potrzebą i tęsknotą twojego serca staje się Boża obecność,
a uwielbianie jest kluczem do tego , by weszła ona do naszego życia, kościołów
i narodu...

Sadowscy.jpg