top of page
1.jpg

Kościół

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona
Spotkanie niedzielne
spotkanie niedzielne.jpg

Spotkanie
niedzielne

Wierzymy, że Pismo Święte - Biblia - jest Słowem Bożym, które kładzie nacisk na wspólnotę Kościoła. Bądź z nami w każdą niedzielę o 09:00 | 11:30 lub oglądaj ONLINE!

DSC06006_edited.jpg

Pokój 
modlitwy

W każdą niedzielę w godzinach 10:45 - 11:15 możesz skorzystać z pokoju modlitwy, gdzie otoczą Cię ludzie godni zaufania, którzy udzielą Ci duchowego wsparcia w postaci modlitwy oraz zapewnią anonimowość. 

DSC_0374_edited.jpg

Dzieci

WINNICA YOUNG to miejsce w którym Twoje dziecko ma niesamowitą okazję poznać prawdziwego Boga, jednocześnie wspaniale się przy tym bawiąc! Poprzez wspólne uwielbienia, ciekawe zajęcia i przystępność nauczań doświadcza Jego obecności i zaczyna budować z Nim głęboką relację,. ​ Dzieci w wieku 4-13 lat.

241423409_1733877740128641_5748553563898151613_n_edited_edited.jpg

Młodzież

SPACE Winnica to grupa młodzieży, której pragnieniem jest zmienianie rzeczywistości i nakierowywanie swojego pokolenia na Bożą miłość. Wspólnie chcą pokazać światu, że w życiu chodzi o coś więcej, a chrześcijaństwo wcale nie musi być nudne. 

DSC01144_edited.jpg

Seniorzy

50+ to niesamowita grupa seniorów, spotykająca się średnio co półtora miesiąca. Łączy ich otwartość, wzajemna troska a przede wszystkim wspólna miłość do Jezusa. Jeśli jesteś w wieku 50+, pragniesz poznać pozytywnych ludzi i zainspirować się ich aktywnym życiem z Bogiem.

50 +
jeremy-yap-199223-unsplash_edited.jpg

Wzrastaj

Wszystkie inicjatywy, które tworzymy, powstały po to, by każdy mógł wzrastać duchowo w swojej relacji z Bogiem. Wyjazdy, konferencje czy cykle spotkań sprzyjają chwilowemu "wyłączeniu się" z codziennej rutyny i skupieniu się w pełni na Bogu i Jego Słowie. 

_edited.jpg

Duszpasterstwo
& Poradnictwo

Świat, w którym żyjemy to bardzo niedoskonałe miejsce naznaczone bólem, cierpieniem, zranieniami i traumatycznymi doświadczeniami. W tym wszystkim od czasu do czasu potrzebujemy wsparcia drugiej osoby, która pomoże nam spojrzeć na sytuację, w której się znaleźliśmy z Bożej perspektywy i w ten sposób na nowo wlać nadzieję do naszego życia.

Duszpasterstwo
DSC01353_edited_edited.jpg

Zapisz
datę

Konferencje oraz wszelkiego rodzaju inne wydarzenia są niesamowitym czasem dla każdego. Nie trać okazji i zapisz datę w swoim kalendarzu!

bottom of page