SŁUŻBA

Pokój modlitwy

To miejsce, w którym znajdziesz wsparcie duchowe i modlitewne. Jeśli potrzebujesz modlitwy o uzdrowienie, uwolnienie, finanse, polepszenie sytuacji rodzinnej czy tej w pracy, albo w zupełnie czymś innym, grupa zaufanych osób będzie się z Tobą i za Ciebie modlić.  Każda prośba modlitewna jest poufna i zachowana w całkowitej dyskrecji.

ŚWIADECTWO

Guz w piersi zniknął!

Około trzy lata temu na zwykłej kontroli ginekologicznej zdiagnozowali u mnie guza w piersi. Po tej informacji doznałam szoku, ale jeszcze podczas tamtej wizyty powiedziałam lekarce, że wierzę w to, że dzięki Bogu ten guz zniknie i że będę się oto modlić. Lekarka popatrzyła na mnie ze zdziwieniem, uznała to za niemożliwe i zaleciła biopsję.

Gdy wróciłam do domu przyszedł lęk i obawy, co się ze mną stanie. Przecież nie mogło być tak, że po prostu szybko umrę, że nie po to się nawróciłam, żeby umrzeć, nie wypełniwszy Jego planu. Planu, który dla mnie przygotował. Dlatego postanowiłam, że nie poddam się bez walki. Zaczęłam się modlić. Prosiłam także o modlitwę moją rodzinę i grupę domową. Chodziłam, co niedzielę do teamu modlitewnego i poprosiłam o modlitwę pastora i liderów Kościoła, aby się o mnie pomodlili zgodnie ze Słowem Bożym: "Jeśli ktoś choruje, niech wezwie starszych kościoła, aby się za niego modlili, namaszczając go olejem w imieniu Pana. Ich modlitwa, wypowiedziana z wiarą uleczy chorego i Pan przywróci mu zdrowie. A jeśli chory zgrzeszył, Bóg mu przebaczy" (Jakuba 5:14-15, przekład Słowo Życia).

ŚWIADECTWO

Tylko na Nim mogę polegać

Każdy z nas pisze jakąś historię. Każda decyzja i droga poniekąd nas definiują. Ale w kim naprawdę dostrzegamy własną tożsamość i gdzie pokładamy całą naszą ufność? Kto jest na tyle niezawodny, żebyśmy mogli w Nim odnaleźć pełnię?

Pamiętam, kiedy w wieku 18 lat wyjechałem z dwoma kolegami do Szkocji, aby zarobić więcej pieniędzy na studia. Jeden z moich kolegów miał już wcześniejsze doświadczenie i zajął się wszystkim, a później tylko przedstawił nam swój świetny plan, który po wylądowaniu okazał się wcale nie taki dobry. A pokój, który wcześniej miałem, zastąpił duży stres. Zamiast mieszkania, które podobno mieliśmy załatwione, zastaliśmy drogi pokój. Moi towarzysze podróży nie kwapili się zaś z szukaniem pracy. Po tygodniu musiałem pożyczyć im moje ostatnie pieniądze na rzekome jedzenie.

INSPIRACJA

"Pokój modlitwy powstał dlatego, ponieważ dostrzegliśmy w ludziach potrzebę uwierzenia w Boży autorytet i Jego moc, ale również potrzebę wsparcia w modlitwie. Jezus powiedział, że kiedy odejdzie, my będziemy robić wiele większe rzeczy niż On, ponieważ pozostawi nam swojego Ducha.
 

Chcemy doświadczać dzisiaj tego, czego doświadczali ludzie za czasów Chrystusa. Chcemy widzieć uzdrowienia, uwolnienia, finansowe błogosławieństwa czy rodziny żyjące w jedności
i miłości, wychwalające Boga. Widzimy często natychmiastowe efekty wspólnych modlitw, czasem zaś dłuższy lub krótszy proces ich manifestacji w życiu ludzi, którzy przychodzą 
z potrzebą. 
Nie chcemy, by ofiara Jezusa na krzyżu, a później zwycięstwo zmartwychwstania poszły na marne. Autorytet został nam dany i w tym autorytecie stajemy razem w modlitwie. By ostatecznie podziękować i oddać Bogu chwałę, świadcząc przy tym o Jego wielkości oraz łasce."

Lider

Przesłanie

Jeśli również pragniesz spędzać z Bogiem więcej czasu i poznać Go bardziej zachęcamy Cię do odsłuchania nauczań z naszych nabożeństw! 

ul. Sosnowa 7, 44-203 Rybnik
tel. 509 825 001
winnica czarne.png

Centrum Chrześcijańskie Winnica 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona