top of page
DSC06006.jpg

Pokój modlitwy

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona

POKÓJ MODLITWY

Potrzebujesz
modlitwy?

To miejsce, w którym znajdziesz wsparcie duchowe i modlitewne. Jeśli potrzebujesz modlitwy
o uzdrowienie, uwolnienie, finanse, polepszenie sytuacji rodzinnej czy tej w pracy, albo w zupełnie czymś innym, grupa zaufanych osób będzie się z Tobą i za Ciebie modlić. 

 

Każda prośba modlitewna jest poufna i zachowana w całkowitej dyskrecji.

benigno-hoyuela-DbHJdmdd4Fc-unsplash_edi

ŚWIADECTWO

Guz zniknął!

Nowy Testament, a w szczególności Ewangelie i Dzieje Apostolskie, opowiadają wiele niezwykłych historii, w których zwykli, prości ludzie, doświadczają cudu uzdrowienia. Dotknięcie szaty, wyznanie wiary, gorliwa ufność, ostatnia nadzieja, pragnienie wolności, przebaczenie grzechów, słowa pełne mocy, błaganie o pomoc, słabość, modlitwa, łaska, cud zmartwychwstania i wiele innych czynników oraz sposobów, których Bóg używał w tamtych czasach. Ale czy działał tylko wtedy?

 

Czy wielki Stwórca świata ograniczyłby sam siebie? Wierzymy, że wcale tak nie jest i widzimy Boże działanie również dzisiaj. Około trzy lata temu na zwykłej kontroli ginekologicznej zdiagnozowali u mnie guza w piersi. Po tej informacji doznałam szoku, ale jeszcze podczas tamtej wizyty powiedziałam lekarce, że wierzę w to, że dzięki Bogu ten guz zniknie i że będę się oto modlić. Lekarka popatrzyła na mnie ze zdziwieniem, uznała to za niemożliwe i zaleciła biopsję.

winnica - 11-07-98_edited_edited_edited.jpg

Przesłanie

Jeśli pragniesz poznawać Boga bliżej, zachęcamy Cię do odsłuchania naszych nauczań na kanale YouTube oraz w formie podcastu na Spotify! 

bottom of page