top of page
Winnica040721-Jonasz-22.jpg

Winnica Young

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona

MIEJSCE DLA NAJMŁODSZYCH

Winnica Young

Winnica Young jest przestrzenią dla Kościoła Dziecięcego, którego spotkania odbywają się w każdą niedzielę w trakcie spotkań całego Kościoła. Przeznaczony dla najmłodszych, czyli dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Kto i co czeka na dzieci w Winnicy Young? Ich rówieśnicy, z którymi będą mogli stworzyć piękne i trwałe przyjaźnie, proste słowo, czas uwielbienia, dobra zabawa i wiele więcej.

Jeśli chcesz mieć pełnię skupienia podczas niedzielnego nabożeństwa i nie martwić się oto, co robi Twoje dziecko, możesz zaprowadzić je na spotkanie Winnicy Young, gdzie będzie bezpieczne i pod opieką zaufanego teamu. Chcemy, by dzieci od najmłodszych lat miały okazję poznać, kim jest Bóg i jak wielką miłością ich darzy. Mogą usłyszeć i zrozumieć Ewangelię, która przedstawiona  w prosty i obrazowy sposób, ciekawi i uczy. Znajdzie się również czas na zabawę z rówieśnikami, rozwijanie kreatywności poprzez zajęcia plastyczne czy techniczne oraz czas uwielbienia, którego również mogą się uczyć na swój własny dziecięcy sposób.

 

"(...) Gdy Jezus to spostrzegł, oburzył się i rzekł do nich: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im, albowiem takich jest Królestwo Boże. (...) I brał je w ramiona i błogosławił, kładąc na nie ręce". Ewangelia Marka 10:13-16 

1/3
241515657_1733878673461881_754474422326694121_n_edited.jpg

SPACE

SPACE to grupa młodych ludzi w wieku od trzynastu do dwudziestu lat, którzy razem postanowili kontynuować dzieje apostołów, tworząc kolejny, nowy 29 rozdział.

LIDERZY

Tomek Piasecki

"Czy Kościół może być atrakcyjny dla współczesnego dziecka?

To wyzwanie dla rodzica, dziadka, wujka... To zadanie dla nas. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i my wspólnie pochwycamy niemożliwe, możliwym. Już od lat obserwujemy, jak służba wśród dzieci ewoluuje. Nasz Kościół ma być miejscem, do którego Twoje dziecko chce wracać oraz odliczać dni i godziny do kolejnego spotkania. 
 

Żywe uwielbienie, kreatywność zespołu i ich zaskakująca, nieograniczona pomysłowość, buduje każde spotkanie. Jednak bez Bożej obecności, bez Jego niezmiennego Słowa, bez natchnienia i posłuszeństwa to tylko czyny i zadania. My słuchamy, obserwujemy i delektujemy się wspólnym czasem razem z naszym Bogiem jako naszym Tatą. Dzieci są niesamowitymi obserwatorami, wymagającymi słuchaczami, ale nagrodą dla nas jest widzieć w nich piękno Jego naśladowania. W ten sposób pozyskujemy nowych uczniów."

Tomek.jpg
bottom of page