top of page
jon-tyson-gPQfaOxxZeM-unsplash.jpg

Wzrastaj

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Czarny Spotify Ikona

KOŚCIÓŁ

Wzrastaj
z Bogiem

Wszystkie inicjatywy, które tworzymy, powstały po to, by każdy mógł wzrastać duchowo w swojej relacji z Bogiem. Wyjazdy, konferencje czy cykle spotkań sprzyjają chwilowemu "wyłączeniu się" z codziennej rutyny i skupieniu się w pełni na Bogu i Jego Słowie.

 

Jeśli dobrze zadbasz o swoje osobiste doświadczenia z Bogiem, będziesz mógł mieć wpływ na dzieło Kościoła i działania poza nim. Czasem warto się zatrzymać, odsunąć od siebie wszystkie sprawy życia codziennego i spędzić czas na poznaniu Go bliżej.

winnica 27_edited.jpg

Małe grupy

Mała grupa to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji, poza tym kawa w towarzystwie zawsze smakuje lepiej. Odkryjesz że nie tylko Ty zmagasz się z różnego rodzaju problemami. A co najlepsze zyskasz możliwość służenia innym oraz wspólnej modlitwy, która buduje jak nic innego. 

Małe grupy

priscilla-du-preez-WWD93Icc30Y-unsplash_

Mentoring

Mentoring to proces polegający na pomocy drugiej osobie w spojrzeniu na miejsce, w którym utknęła i nie widzi możliwości duchowego wzrostu. Tą przestrzenią może być jakiś problem, kryzys lub też pragnienie większego poznania i doświadczenia Boga. Mimo, że Mentoring może kojarzyć się ze służbą poradnictwa jest czymś zupełnie innym. 

Mentoring

_edited.jpg

Moc
Krzyża

Moc Krzyża odbywa się w dwóch formach (wyjazdowej i stacjonarnej), na których odkrywamy, co tak naprawdę dokonało się dla nas na krzyżu Chrystusa, który jest miejscem całkowitej wolności od siebie samego. Podczas tego modułu ścieżki wzrostu odkryjesz również, że wszystko, co jest prawdą o Chrystusie jest prawdą o Tobie oraz co to tak naprawdę znaczy żyć życiem Chrystusa, chodzić w Jego miłości i mocy.

 

To nie tyle wydarzenie, co proces, który pomoże Ci stanąć po drugiej stronie Krzyża i cieszyć się zwycięskim, pełnym wolności życiem Jezusa Chrystusa.

Moc
Krzyża

_edited.jpg

Weekend
z Ewangelią

Weekend z Ewangelią to cykliczne wyjazdy weekendowe (wiosna, jesień), dzięki którym masz okazję wejść w proces poznawania i doświadczania Mocy Ewangelii, szczególnie jeśli jesteś na samym początku swojej drogi z Bogiem. Weekendowy wyjazd w góry z pewnością pozwoli Ci poznać fundamenty wiary, nawiązać relacje z innymi oraz przygotować się do dalszego wzrostu. 

Weekend
z Ewangelią

Image by Jackson David

Fundamenty
wiary

Pismo Święte przyrównuje życie chrześcijańskie do budowli, którą budujemy przez całe nasze chrześcijańskie życie. Ale jak wiemy, tym, co decyduje o wielkości, wysokości i kształcie każdej budowli, to jego fundament. Dlatego też, chcemy się upewnić, że każda osoba, która rozpoczyna swoją drogę z Bogiem będzie posiadać właściwy fundament tego, w co i dlaczego w to wierzy. Fundamenty wiary, to cykl spotkań, które odbywają się albo w formie kilku osobowych grup lub też indywidualnych spotkań.

Fundamenty
wiary

winnica - 11-07-98_edited_edited_edited.jpg

Przesłanie

Jeśli pragniesz poznawać Boga bliżej, zachęcamy Cię do odsłuchania naszych nauczań na kanale YouTube oraz w formie podcastu na Spotify! 

bottom of page